top of page
Suche

Vraciame sa. Silnejší.

O tom, aký bol pre EVENT TECH PARTNER. EU posledný rok je predchádzajúci článok. Viac o tom v aké ďalšie roky veríme, sa dozviete tu.

Založenie spoločnosti HUGOTECH, s.r.o. , ktorá sa venuje rozhlasovým a kamerovým systémom, prinieslo viac ako to, že sme “prežili“ lockdown. Spolupráca dvoch dlhoročných kamarátov a neskôr kolegov v eventovom priemysle sa ukázala ako správny krok. Obaja majú chuť budovať, odborne rásť a pracovať na zaujímavých projektoch. Spája ich však aj podobná cesta v osobnom živote a obaja sa tešia z času stráveného so svojimi rodinami s pribúdajúcimi členmi.


Dravosť, ambicióznosť a výnimočná technická zručnosť Lukáša doplnila Dušanov talent oslovovania klientov a následnej komunikácie s nimi. Dušan má roky skúseností so slovenskými klientami, samosprávami a organizáciami. Lukáš pracoval na najväčších eventoch na niekoľkých kontinentoch.

To, čo sa stalo silnou stránkou spoločnosti HUGOTECH, s.r.o. sa tak prirodzene rozhodli priniesť aj do oblasti eventového priemyslu. A preto v EVENT TECH PARTNER, s.r.o. nájdete od tohto roku oboch. Sme pripravení, silnejší a zaočkovaní :) Tešíme sa na vás!1 Ansicht
bottom of page